Plaquettes 

 

Voor vragen of opmerkingen over de plaquettes kunt u contact opnemen met de secretaris van de stichting Nationaal IndiŽ-monument 1945-1962: secretariaat[at]nim-roermond.nl

 

Klik op de afbeelding van een plaquette voor een groot formaat, dat zich in een nieuw venster opent.

Plaquettes Nationaal IndiŽ-monument 1945-1962

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

Garderegimenten
Grenadiers en Jagers

4e Bataljon
Garderegiment
Jagers

6e Eskadron
Vechtswagens

 

Dengan Kehormatan
K.N.I.L.

1-4 R.I. OWV

 

1-4 R.I.

6e Infanterie Bataljon

 

1e ESK PAW

2e ESK PAW

3e ESK PAW

Regiment
Huzaren van Boreel

2-4 R.I.
Kennemer-bataljon

1-3 R.I.
'De Watermannen'

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

2-15 R.I.

1-8 R.I.
Veluwe Bataljon
U-Brigade

1-12 R.I.

4-5 R.I.

 

4e Bataljon
Garde Regiment
Grenadiers

4-9 R.I.

 

 

1e Bat. Genietroepen
7 December divisie

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

4-3 R.I

 

Regiment
Stoottroepen

 

2-7 R.I.

5-5 R.I.

 

 

5-8 R.I.

4-10 R.I

42e Genie
Veldcompagnie
 

Bruggenpeloton

43e Compagnie
A.A.T

 

4e afdeling
Veldatillerie
U Brigade

 

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

10e Genie
Veldcompagnie

 

3-12 R.V.A 

 

14e Cie A.A.T.
Java-Sumatra

5-7 R.I.

2-10 R.I.

5-10 R.I.

 

6e
Hulpverbandplaats
afdeling

2-5 R.I.

5-3 R.I.

 

35e Cie. A.A.T.

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

3-12 R.I.

4-7 R.I.
IJ-brigade

2-13 R.I.
Limburgs
OVW Bataljon

425 B.I.
(6-6 R.I.)
Limburgse Jagers
'De Trekvogels'

 

1-9 R.I.
Bataljon Friesland

A.A.T.

Korps Militaire Politie
Koninklijke Marechausee

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. Plaquette Papoea's 120 Squadrom ML KNIL Dakota 079

3e Hulpverbandplaats
afdeling
7 december Divisie

 

31e Hulpverbandplaats
afdeling A.A.T.

 

I-1 R.I. 

7e Eskadron Vechtwagens
KL/KNIL
Huzaren van Boreel

 

4-4 R.I. 

 

1e Verkennings Regiment
Huzaren van Boreel

433e B.I.

 

5-4 R.I.

 

 

Papoea's

120 Squadron
ML KNIL

Bemanningsleden Dakota 079 
© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

Garderegiment
Prinses Irene

 

3e Bataljon

Garderegiment
Prinses Irene

 

4e Bataljon

 

Garderegiment
Prinses Irene

 

5e Bataljon

 

Garderegiment
Prinses Irene

 

6e Bataljon

 

Garderegiment
Prinses Irene

 

7e Bataljon

 

1e Divisie
'7 december'

Staf

Divisietroepen

6e Eskadron pantserwagens

 

41ste Genie

Park Compagnie

 

34e Hulpverbandplaats
afdeling

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.  

5-6 R.I.
 

6e
Afdeling Veldartillerie
 Y-Brigade

 

7e
Afdeling Veldartillerie
Z-Brigade

 

3-9 R.I.

1e divisie
7 december
Verbindingsafdeling

 

6-1 R.I.
403 BI

3-1 R.I.

426 B.I.

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.  

3e Bataljon
Garderegimant
Jagers

Bemanningsleden
Martin Mariner P-303
Martin Mariner P-306

 

 

2e Mitrailleur
Bataljon

 

3-2 R.I.

C Divisie '7 december'

 

 

3-7 R.I.

 

6e Bataljon
Regiment
Stoottroepen

 
© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

6 RVA

 

3e Genie

Veldcompagnie

 50e en 51e Veldhospitaal

 

42e Zelfstandige Mitrailleur Compagnie

 

Militair Tandheelkundige Dienst 

 

36e
Compagnie A.A.T.

413e
Bataljon Infanterie

 

5-9 R.I.
Steenwijk
Zuid Sumatra

Ter herinnering aan zeven dienstvrienden

  

1-11 R.I.
Bataljon Margriet
1-15 R.I. 5 ESK VEW -
1 ESK PAW
Huzaren van Boreel

4-6 R.I.  

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.
1e Bat Jagers O.V.W.

436e
Bataljon Infanterie

 

32e
Hulpverbandplaats
afdeling
 

 

5e
Afdeling Veldartillerie
V-Brigade

41e RVA 

 3-8 R.I.

8e Genie
Veldcompagnie
en 3e E&M Peleton

Gadja Merah
Y-Brigade
K.N.I.L.

3-5 R.I.

 

3-7 R.I.

2e Regiment
Huzaren van Boreel
1e Eskadron

 

423e B.I.

 

41e Genie

Veldcompagnie  

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.
4-8 R.I.

43e Zelfstandige Mitrailleur Compagnie

 

1e Reg. Lt. Lua
12 Div. 7 dec.

6e Genie Veldcompagnie  

Verbindingstroepen

2e Eskadron
2e Regiment
Huzaren van Boreel
 

 

II-14 R.I.
Bataljon Zeeland
De 4 Indie-CompagnieŽn
van het Commando
Luchtvaarttroepen

G.B.I  5e Cie.
INF.I. K.N.I.L.
W.Brigade
(5.1.1 R.I.)
 

3-11 R.I.

41e Zelfstandig Verkennings-
eskadron
Huzaren van Boreel

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.
6e Bataljon Garde Regiment Jagers

Vereniging voor
OWV-ers
Koninklijke Marine

 

Pantserautopeloton
Eskadrons vrachtwagens
Pantsertroepen

 

Tijgerbrigade
5e Genie Veld Cie.

 

Het Andjing Nica Bataljon

 

4e Eskadron
Pantserwagens-Reg.
Huzaren van Boreel
 

Legertechnische-dienst
Detachement 716/IP

 

3-10 R.I.

9e Afdeling

Veldartillerie

 

SOEKABOEMI
GAROET
TASIKMAJALA
 

16e Compagnie
Leger Genie Troepen

Koninklijke
Luchtmacht
 

 

424 B.I.

5-2 R.I.
3de Divisie
 

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.
1-5 R.I.
Boeaja's

l5-11 R.I.

 

6-8 R.I. 422 B.I.

 

Leger Technische
Dienst

4-2 R.I. II-6 R.I.

402e B.I.

1-43 R.V.A.

 

3-3 R.I.
1e Div.
'7 december'
 

    KONINKLIJKE MARINE    
© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.

42. Zelfstand.
Infat. Brig.

 

17 Infanterie Bataljon

 

5e Bataljon
Garderegimant
Jagers
 
 

III-14 R.I.
7 december Divisie
Korps Mariniers
Koninklijke Marine
 

Marine Luchtvaartdienst
Koninklijke Marine

Vereniging OVW-ers
Koninklijke Marine

43e
Hulpverbandplaats-
afdeling

 

4-1 R.I.

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.
1-1 R.I. 1-2 R.V.A.
C-Divisie '7 december'

41 Z.M.C.

 

5e Bataljon
Garderegimant
Grenadiers
 

 

5-5 R.I. 

Regiment
Speciale Troepen

 
Regiment
Speciale Troepen
5e Eskadron
Pantserwagens
Regiment Huzaren
van Boreel
5-1 R.I.

 

42 P.A.W.
(42 Z.V.E.)
Huzaren van Boreel

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.    

 Regiment
Uitrustingstroepen
en het
Korps Verplegings-
troepen

2-2 Regiment
Veld Artllerie

7e Hulpverband-
plaats afdeling

42 A.A.T. 

7e Afdeling
Lichte

luchtdoelartellerie

 

33e Compagnie
A.A.T.

 

2-12 R.V.A.
T-Brigade
 

Regiment
Geneeskundige
Troepen

31e-32e
Compagnie
A.A.T.

 

411e B.I.
6e Bataljon
Garde Regiment
Grenadiers

 

 

 

Plaquettes Monument voor Vredesoperaties

© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.
  2007-heden 1997-2007 1961-1997  1953-1954 1951-1953 juni-oktober
1951
© NIM/ Ursem J.P.S.M. © NIM/ Ursem J.P.S.M.          
februari-juni
1951
januari-februari
1951
         

 

   

Volg ons

Stichting Nationaal IndiŽ-monument 1945-1962

Postbus 1302

6040 KH  ROERMOND

Mobiel: 06 55 32 83 06

e-mail: secretariaat

© NIM